Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Spa i relaks Jacuzzi | Hotel przyjazny dzieciom Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
2-pokojowy apartament Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04 Rio de Janeiro jest położony 5 min piechotą od stacji metra Antero de Quental i oferuje Wi-Fi. Park Garota de Ipanema leży w pobliżu stąd, a Hipódromo da Gávea jest w maksymalnie 1 km.
Apartament jest położony w dzielnicy Zona Sul, około 10 min jazdy autem od stacji kolejowej Estação D Pedro II. Fort Copacabana znajduje się 3 km od apartamentu. Cobal do Leblon leży w odległości 5 min spacerem.
Obiekt noclegowy oferuje balkon i miejsce do siedzenia z widokiem na basen oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja. W apartamencie znajduje się również 3 łazienki. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Apartament Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04 zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia i jadalnia. Międzynarodowe lotnisko Dumont oddalone jest od apartamentu Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04 o 5 km, a dworzec BRS 1 - Rita Ludolf - w bliskiej odległości stąd. Dostępność jacuzzi i sauny w obiekcie noclegowym zapewnia przyjemniejsze doznania.
- Lokalne atrakcje
- Plaża Pepino4560 km
- Lotniska
- Lotnisko Dumont14 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II10 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Sauna
- Jacuzzi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Meble ogrodowe
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w apartamencie Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04?
Na miejscu Goście apartamentu Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04 mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi i sauny. - ❓
Czy Wi-Fi w apartamencie Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04 jest bezpłatne?
W apartamencie Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04 można za darmo korzystać z Wi-Fi we wszystkich pokojach. - ❓
Czy apartament Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04 obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Requinte, Lazer E Localizacao Para Ate 04 oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy apartament ma basen?
Apartament dysponuje basenem.